УКРАЇНА

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

       Чотирнадцята     сесія         VІІ      скликання

(перше пленарне засідання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   “ 27       червня   2018р.                                                   №   447__

                        м.Тячів

 

 

Про звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України

щодо підтримки роботи лісової галузі

 

 

 

         Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозицію депутатів районної ради,  районна  рада  в и- р і ш и л а:

 

         1.Направити звернення депутатів Тячівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо припинення позапланових перевірок працівниками прокуратури та Служби безпеки України підприємств лісової галузі Тячівського району для  розгляду та відповіді (додається).

 

         2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів (голова Руснак О.І.).

 

 

 

 

Голова ради                                                                                    І.І.Фабрицій

 

 

 

 

                                                                   

 

                                                                                     Кабінет Міністрів України

 

Ми, депутати Тячівської районної ради, розглянувши звернення громадської організації «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща» щодо дій працівників прокуратури та Служби безпеки України на території с. Лопухово у період з 11 по 17 травня 2018 року, звертаємося до вас із проханням щодо проведення перевірки обґрунтованості та законності цих дій, припинення різного роду позапланових перевірок з боку цих органів.

         Лісова і лісопереробна галузь на території Тячівського району є бюджетоутворюючою, забезпечує працевлаштування та достойну оплату праці мешканців гірських населених пунктів, певний розвиток і підтримку соціальної інфраструктури, тощо. Тому необґрунтовані та позапланові перевірки призводять до блокування проміжних складів лісосировини підприємств та приватних підприємців, зривів виконання ними договірних зобов'язань і, як наслідок, значних фінансових збитків, неможливості оплати заробітної плати працівникам та здійснення відрахувань до бюджетів усіх рівнів.

         Це, в свою чергу, призводить до росту соціальної напруги і невдоволення серед населення, зменшення доходів місцевих бюджетів і погіршення соціально-економічної ситуації у районі.

         Тому, з огляду на наведене вище, просимо об’єктивно розібратися у подіях, які відбулися в селі Лопухово 11-17 травня 2018 року та не допускати необґрунтованих та позапланових перевірок підприємств лісової галузі Тячівського району.

         Сподіваємося на неупереджений та об’єктивний розгляд нашого звернення  та вжиті заходи для забезпечення безперебійної роботи такої важливої для економіки району галузі.

                                    

 

                  

                                                             Прийнято на засіданні чотирнадцятої сесії

                                                             Тячівської районної ради VII скликання

                                                             27.06.2018 року 

Пошук

Логін